top of page

Виписка з єдиного державного реєстру 

Виписка з Єдиного державного реєстру 1ст
Виписка з Єдиного державного реєстру 2ст

Статут ліцею

Ліцензії на впровадження освітньої діяльності

Кадровий склад ліцею згідно з ліцензійними умовами

Вакантні посади відсутні

Річний звіт діяльності ліцею

В ліцеї створені безпечні умови праці та навчання для учнів, педагогів, працівників згідно з вимогами Положення про організацію роботи з охорони праці:

- передбачені Положенням інструктажі проводяться систематично. В кожній майстерні та кабінетах створені куточки з охорони праці. Адміністрація ліцею, відповідальний за охорону праці пройшли навчання та перевірку знань на рівні Департаменту освіти. В ліцеї  системно працює комісія по проведенню навчання та перевірку знань з питань охорони праці та електробезпеки. Всі педагоги та працівники ліцею мають посвідчення. Ліцей прийняв участь в Всеукраїнському огляді-конкурсі професійно-технічних навчальних закладів  з охорони праці. Грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджена викладач предмету «Охорона праці»Швець Галина Феодосіївна за вагомий особистий внесок у створення безпечних умов та навчання з охорони праці.

Прийом на навчання у 2018-2019 році склав: на базі 9 класів –75 учнів, на базі 11 класів –50 учнів, що склало 100% до запланованих показників.

Всі професії з яких ведеться підготовка кваліфікованих робітників атестовані у 2015 році, свідоцтво про атестаціюсерія РД № 040480, дата видачі 16.10.2015р., термін дії 24.07.2025р.

Протягом 2018-2019 навчального року педагогічними працівниками застосовувались сучасні форми і методи навчання з метою якісної підготовки кваліфікованих робітничих кадрів:

  • проводились інтегровані уроки виробничого навчання з предметами спецтехнології (професія «Кухар. Кондитер»), історії та української літератури (професія «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах),  іноземної мови та української мови («Слюсар з ремонту рухомого складу. Оглядач-ремонтник вагонів»), хімія та організація виробництва (професія «Кухар. Кондитер»);

  • участь в обласному пошуково-інформаційному проекті «Дніпропетровщина кулінарна, історична та сучасна», підготовлено відео з приготування історичної страви «Шпундра з буряком», учасники конкурсу отримали сертифікати;

  • в системі проведення майстер-класів в програмах тижнів за професіями, при проведенні «Дня відкритих дверей».

 

В 2017-2018 навчальному році працевлаштовано 102 учнів, що складає 92%, в декретній відпустці по догляду за дитиною  8 учнів.

 

В ліцеї оформлені всі необхідні правовстановлюючі документина будівлі, споруди та земельну ділянку. Необхідний пакет документів в повному обсязі скомплектований та наданий до Департаменту освіти.

 

Педагогічні працівники ліцею своєчасно проходять стажування в навчально-практичних центрахобласного та регіонального рівнів. В 2018 році пройшли стажування 18 педагогічних працівників.

В ліцеї створені належні умови педагогічним працівникам, які підлягають атестації, своєчасно надаються заявки на проходження курсів підвищення кваліфікації. Стажування педагогічні працівники ліцею проходять в умовах виробництва (Синельниківське пасажирське вагонне депо, ДОК «Дніпро»).

 

Педагогічний колектив прикладає максимум зусиль щодо організації учнів для участі у місцевих, обласних, всеукраїнських конкурсах та олімпіадах:

  • огляд художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти», лауреати у номінації «Художнє читання », «Театральне мистецтво»;

  • конкурс комп’ютерної графіки та анімації – 3 місце в номінації «Комп’ютерна анімація»;

  • конкурс «Наш пошук і творчість, тобі Україно» 

  • участь в І та ІІ етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка: 1 курс – 5 місце, 2 курс – 5 місце;

  • обласні інтернет-олімпіади:

історія – 1 курс – 2 місце, 2 курс – 5 місце

українська мова та література – 5 місце

фізика – 10 місце.

 

Робочі навчальні плани розроблені, погоджені та затверджені в установленому порядку з урахуванням проведення ЗНО та ДПА на завершальному етапі навчання.

 

Педагогічними працівниками ліцею створені електронні підручники, які використовуються в роботі працівниками ліцею та області:

  • «Рух опору на Дніпропетровщині під час Другої світової війни» на прикладі м. Синельникове та Синельниківського району;

  • «Зайцівський синдром» – трагічні події в селі Зайцеве Синельниківського району пов’язані з Павлоградським повстанням під час нациської окупації Дніпропетровщини;

  • «Синельниківщина – козацький край»;

  • Інтегровані уроки української літератури та історії;

  • Тренувальні вправи з алгебри за 9-ти річну школу для використання при вивченні програмного матеріалу на І курсі ПТНЗ;

  • «Охорона праці в малюнках»;

  • «Будова і ремонт рухомого складу».

 

Щорічно ліцей бере участь у проведенні тендерного відбору навчальних закладів обласним центром зайнятості. Підготовку та перепідготовку незайнятого населення проводили з професій «Перукар», «Кухар». Налагоджено більш тісну співпрацю з відділом по роботі з персоналом «ПАТ ІНТЕРПАЙП НТЗ». Проводились зустрічі з учнями та педагогічними працівниками з використанням презентаційможливостей підприємства.

 

В бібліотеці створені електронні бази даних: електронний алфавітний каталог, електронна картотека газетно-журнальних статей, картотека електронних підручників наявних в бібліотеці, тематичні картотеки «На допомогу навчально-виховному процесу в ліцеї», «Нормативно-правова база профтехосвіти», «Законодавча база діяльності бібліотек». В бібліотеці в наявності комп’ютер, підключений інтернет, бібліотекар має сертифікат комп’ютерних курсів, своєчасно проходить курси підвищення кваліфікації.

 

Проводиться робота з учнями з реалізації заходів Концепції військово-патріотичного виховання молоді щодо підготовки до оволодіння військовими професіями, формування готовності до служби у Збройних Силах України, у армії на контрактній основі.

 

Проходили зустрічі з учасниками бойових дій «Героями не народжуються», «Історія українських героїв» (цикл виховних годин);

«Унікальна Україна» - виготовлення пробної партії саперних кішок.

Урочиста лінійка відкриття стенду загиблим в АТО випускникам ліцею «Герої не вмирають».

Зустрічі з представниками військового комісаріату, покладання квітів на могили загиблим в АТО.

 

В рамках проведення заходів «16 днів проти насилля» проведені інформаційні акції: «2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства», «Не стань жертвою торгівлі людьми»;

Проведено кінолекторій «Будь обережний! Жертвою торгівлі людьми може стати кожний» з переглядом фільму «Третє тисячоліття – рабство існує».

 

В ліцеї системно обираються та працюють органи учнівського самоврядування: Президент ліцею та парламент. З ініціативи учнівського самоврядування проходять практично всі заходи: турніри, конкурси, фестивалі, свята. Парламентські комісії працюють у тісній співпраці з педагогами-кураторами, адміністрацією та батьківським комітетом.Учнівське самоврядування в ліцеї дає можливість кожному учневі реалізувати свої здібності в самостійно обраному напрямку.

Члени учнівського самоврядування та Президент ліцею беруть участь у роботі стипендіальної комісії, приймальної комісії, в засіданнях батьківського комітету, штабу профілактики.

Сертифікат про акредитацію освітніх програм

Мова освітнього процесу - викладання, спілкування та діловодство - українська.

Мови освітнього процесу

Результати моніторингу якості освіти (атестація ліцею - 2015 р.)

Загальноосвітня підготовка

Професійно-теоретична підготовка

Професійно-практична підготовка

Матеріально-технічне забезпечення ліцею (згідно з ліцензійними умовами)

Для забезпечення навчально-виробничого процесу підготовки  кваліфікованих робітничих кадрівСинельниківський професійний ліцей має приміщення загальною площею 6631,0 м2,з неї для забезпечення навчального процесу виділена навчальна площа, яка складає 4537,0 м2. Площі приміщень навчального призначення відповідають нормативним вимогам та складають на 1 учня: навчальні кабінети - від 2.0 до 2.5 м2, лабораторій – від 3.6 до 4.5 м2, навчально-виробничі майстерні – від 6,0 до 12,0 м2. Всі приміщення є державною власністю і знаходяться на балансі Синельниківського професійного ліцею. Стан будівель задовільний і відповідає санітарно-технічним нормам, що щорічно підтверджується актами готовності навчального закладу до нового навчального року.

Загальна територія СПЛ складає 5,0003 га землі: приміщення розташовані за адресою вул. Центральна буд. 185  (державний акт на право постійного користування земельною ділянкою ЯЯ № 040698).

Матеріально-технічна база навчального закладу складається з типового комплексу за адресою м. Синельникове вул.Центральна 185.

До складу типового комплексу  ліцею  з проектною потужністю 750 осіб, загальною площею 4239,0 м2 входять: чотириповерховий навчальний корпус, загальною площею 2592,0 м2, в якому розташовані навчальні кабінети (загальною площею 1082,5м², площа на одного учня складає від 2,0 до 2,5 м2), 2 лабораторії для проведення лабораторно-практичних занять – (загальною площею 198,0 м2), методичний кабінет, бібліотека на 120м² з читальною залою на 30 місць (загальний фонд 7167 примірників), бухгалтерія та двоповерхова будівля виробничого корпусу з обладнаними 9 виробничими майстернями та лабораторією загальною площею 2684,0 кв. м, а також громадсько-побутовий корпус, складає 1296 кв. м, який включає їдальню, спортивну та актову зали: актова зала на 200 місць,  ,  їдальня (загальною площею 233,0 м2  -200 місць), спортивна зала площею 288 кв, актова зала розрахована на 300 місць, площею 200 кв. м.

В будівлі навчально-виробничого призначення розташовані майстерні та лабораторії за професіями: «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та на півавтоматичних машинах», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Слюсар з ремонту рухомого складу. Оглядач ремонтник вагонів», «Кухар. Кондитер», «Продавець продовольчих товарів», «Касир торгівельного залу», «Верстатник широкого профілю»,«Швачка».  Майстерня для проведення виробничого навчання з професії «Перукар (перукар – модельєр)» та лабораторія «Інформатики, інформаційних технологій та комп’ютерної обробки інформації» для професії «Оператор комп’ютерного набору» знаходиться в навчальному корпусі ліцею.

Будівлі навчально-виробничого призначення, мають  власну   систему опалення, водопостачання та каналізацію,  встановлені і працюють лічильники електро-,газо- та водопостачання.

Для здійснення загальноосвітньої та загально-технічної підготовок ліцей має навчальні кабінети, загальною площею 824,9 м2 (на 1 учня – 2,1 м2)  з відповідним комплексно-методичним забезпеченням:

  • Математики, загальною площею – 72,1м2 (комплексно-методичне забезпечення кабінету - 87,6 %);

  • Фізики та астрономії,  загальною площею – 70,4 м2 ( 85,6%);

  • Хімії, біології та екології,(суміщений) загальною площею – 74,2м2  (82,1%);

  • Інформатики та інформаційних технологій, загальною площею – 82,5м2, (88,1%);

  • Української мови і літератури та художньої культури,  загальною площею – 62,4 м2  ( 84,8%);

  • Світової літератури, загальною площею – 66,0 м2 ( 82,7%);

  • Іноземної мови, загальною площею – 70,0 м2 (81,9 %);

  • Історії України та всесвітньої історії, загальною площею – 70,0 м2 (85,3 %);

  • Основи правових знань, загальною площею – 60,0 м2 (83,8 %);

  • Захисту Вітчизни, загальною площею – 70,0 м2 ( 86,8%);

  • Основ економіки, географії і галузевої економіки та підприємництва, (суміщений) загальною площею –  67,3 м2 (83,7 %);

  • Охорони праці та правил дорожнього руху,  загальною площею –  60,0 м2

( 87,9%).

-   Для забезпечення фізичної підготовки ліцей має спортивну залу 288 кв.м., кімнату для оздоровчих занять 54 кв.м.  та спортивні майданчики (гандбольне поле, баскетбольна площадка, спортивна площадка) площею 4 460 кв.м.

Для здійснення підготовки з професії 7212, 7212 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», СПЛ згідно з навчальними планами забезпечений:

шістьма кабінетами для проведення професійно-теоретичної підготовки, одна майстерня, в якій об’єднані електрозварювальна та газозварювальна майстерні. Зокрема для професії «Електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» у майстерні облаштоване відділення механізованого дугового зварювання. До повної відповідності державним стандартам професійно-технічної освіти та робочим навчальним планам не вистачає окремо облаштованої лабораторії обладнання електричного зварювання плавленням, але для відпрацювання відповідних робіт учні відвідують центральну заводську лабораторію публічного акціонерного товариства «Синельниківський ресорний завод». Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,0 до 2,4 м2, майстерні 9 м2 від максимальної нормативної наповнюваності навчальних груп.

Комплексно-методичне забезпечення кабінетів становить від 87,1 до 89%, майстерень– 92,1 %. 

Для підготовки кваліфікованих робітників професії 5122, 7412 «Кухар. Кондитер» згідно з навчальними планами в ліцеї обладнано три кабінети,  дві лабораторії. Зокрема для професії «Кухар» - обладнана «Лабораторія кухарів», кабінет «Устаткування підприємств харчування», для професії «Кондитер» - кабінет «Технології приготування хлібопекарних, борошняних та кондитерських виробів», «Лабораторія кондитерів» . Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,2 до 2,4 м2, лабораторій  від 4,5 м2 до 4,8  м2. Комплексно-методичне забезпечення кабінетів становить від 89,1 до 91,2%, лабораторій–87,3 %.

Для підготовки кваліфікованих робітників за професією 7233,7233 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Оглядач-ремонтник вагонів» в ліцеї згідно з навчальним планом, обладнано шість кабінетів, три лабораторії, створена «Лабораторія автогальм», дві майстерні. До повної відповідності державним стандартам професійно-технічної освіти та робочим навчальним планам не вистачає окремо облаштованої лабораторії «Будова вагонів», тому для відпрацювання відповідних тем учні відвідують Синельниківське пасажирське вагонне депо ст. Синельникове-1. Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,2 до 2,4 м2, лабораторій  4,5 м2, майстерень 6,3 м2.Комплексно-методичне забезпечення кабінетів становить від 90 до 92,2%, лабораторії –86,8 %, майстерні - 91 %.

Для підготовки кваліфікованих робітників за професіями 7241«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» згідно з навчальними планами в ліцеї обладнано п’ять кабінетів, одна лабораторія «Електротехніки», одна «Електромонтажна» майстерня. Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,0 до 2,4 м2, лабораторій  4,5 м2, майстерень 6,0 м2. Комплексно - методичне забезпечення кабінетів становить від 89,4 до 91,4%, лабораторії – 86,9 %, майстерні –92,2 %.

Для підготовки кваліфікованих робітників за професією 8211 «Верстатник широкого профілю» згідно з навчальними планами в ліцеї обладнано три кабінети, одна «Верстатна» майстерня. Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,2 до 2,5 м2, майстерень 6,0 м2 .

Комплексно - методичне забезпечення кабінетів становить від 87 до 92%, майстерні – 91,6 %.

Для підготовки кваліфікованих робітників за професією 4112 «Оператор комп’ютерного набору. Касир торговельного залу. Продавець продовольчих товарів» згідно з навчальними планами в ліцеї обладнано п’ять кабінетів, одна майстерня, одна лабораторія. Зокрема для професії «Оператор комп’ютерного набору» обладнана лабораторія «Інформатики, інформаційних технологій та комп’ютерної обробки інформації», для професії 5220 «Продавець продовольчих товарів» - кабінет «Основ товарознавства продовольчих та непродовольчих товарів» та «Навчальний магазин - майстерня», для професії 4211 «Касир торговельного залу» - кабінет «Організації та технології торговельних процесів».  Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,0 до 2,4 м2, майстерні 3,0 м2, лабораторії 6,0 м2.

Комплексно - методичне забезпечення кабінетів становить від 88 до 91,5%, майстерні –92,1 %, лабораторій – 88,1%.

Для професійно-технічного навчання та підготовки  за професією 5142 «Перукар (перукар-модельєр)» в ліцеї, згідно з навчальним планом, обладнано три кабінети, одна «Майстерня перукарів». Площа навчальних кабінетів на 1 учня складає від 2,3 до 4,7 м2, майстерні 6,0 м2.

Комплексно - методичне забезпечення кабінетів становить від 84 до 90,5%,  майстерні  90,6%.

Кабінети, майстерні та лабораторії відповідають технічним і санітарним вимогам,  мають куточки національної символіки України, куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності, кваліфікаційні характеристики з професій, обладнані робочим місцем викладача або майстра і робочими місцями учнів, інструкціями по безпечному виконанню робіт. Що дозволяє ефективно здійснювати навчально-виховний процес і якісно виконувати навчальні плани та програми.

Навчальний заклад забезпечений комп’ютерами у кількості 24 одиниці (на один комп’ютер -16 учнів), у викладачів та учнів є доступ до інформації в мережі Інтернет.

Оновлення навчально-матеріальної бази здійснюється у відповідності до розділу «Удосконалення навчально-матеріальної бази» плану роботи ліцею. Тільки за останні три роки навчальним закладом придбано електро-  та газозварювальне обладнання, 2 мультимедійних проектора, меблі та обладнання для лабораторії кухарів; 2 принтери, 4 комп'ютери, меблі для бібліотеки, комп'ютерні столи, музична апаратура.

Оновлення навчально-матеріальної бази здійснюється за рахунок спеціального фонду.

Обладнання, методичне забезпечення приміщень навчального призначення відповідають вимогам державних стандартів, оснащені наочністю, дидактичними матеріалами, інструкціями для виконання  лабораторно-практичних робіт,   що дозволяє ефективно здійснювати навчально-виробничий процес і якісно виконувати навчальні плани та програми.

Для організації та контролю навчального процесу в ліцеї протягом року видаються накази з основного виду діяльності, які реєструються в книзі реєстрації наказів ОД, АГ. Серед основних наказів: «Про підготовку до нового навчального року»;  «Про атестацію педагогічних працівників»;  «Про затвердження навчального плану педагогічного навантаження»; «Про закріплення майстрів виробничого навчання за майстернями»; «Про призначення класних керівників»;  «Про закріплення викладачів за кабінетами»,«Про проведення інвентаризації».

Аналізуючи  стан матеріально- технічної бази потрібно зауважити, що в ліцеї згідно наказу «Про проведення інвентаризації», який видається директором та реєструється в книзі наказів АГ, створюється інвентаризаційна комісія, яка що року проводить перевірку наявності всіх матеріально-технічних цінностей, приміщень, засобів навчання,після перевірки складається відповідний акт інвентаризації.

Аналіз матеріально-технічної бази Синельниківського професійного ліцею свідчить, що кількість і оснащення навчальних кабінетів, лабораторій та майстерень дає можливість, в основному, забезпечити виконання  навчальних планів і програм для підготовки кваліфікованих робітників  за державними стандартами.

Ліцензійний обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у ліцеї

Станом на 31.03.2021

Робочі навчальні плани, що реалізуються в ліцеї (РНП 2020-2021 р.)

РНП І курса

РНП ІІ курса

РНП ІІІ курса

Наявність гуртожитку

Гуртожиток функціонує, здобувачі освіти проживають.

(проживання безкоштовно)

Структура управління Синельниківського професійного ліцею

Благодійні внески надійшли за I квартал - 5900 гр. За квітень - 1050 гр. Перераховано за підтримкою 1198,68 гр. в квітні

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами 

Права та обов'язки здобувачів освіти

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

щодо правопросвітницької кампанії "Стоп булінг!

серед учнів Синельниківського професійного ліцею

Заяви про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти розглядаються (з дотриманням конфіденційності) штабом профілактики,

Моніторинг якості освіти

Створення заявки на підручники   11 клас    (2018-2019)-1   (KYRS 22.03.2019 13.47.47)

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

1.     Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2.     На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).

3.     Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

4.     До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.

5.     Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

  1. Директор закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.

  2. Директор закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

  3. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

  4. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

Підготовка - "Оглядач - ремонтник вагонів" розмір плати за навчання  - 3590 грн.

Центр зайнятості - перепідготовка - розмір плати за навчання - 958 грн 87 коп.

Розмір плати за навчання здобувачів освіти - 20382 грн 86 коп.

Перелік додаткових освітніх та інших  послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткових освітніх та інших послуг не надавалось.

Правила поведінки здобувача освіти у навчальному закладі

bottom of page