top of page

«Спорт це рух! Рух це життя!»

Спорт це рух, рух це життя

«Спорт це рух! Рух це життя!» - під таким гаслом в ліцеї пройшов Олімпійський тиждень, що включав проведення виховних та інформаційних годин про успіхи українських спортсменів, конкурс плакатів, а також спортивних змагань. Як завжди змагання проходили жваво,енергійно,весело: команди хлопців змагалися у перетягуванні канату, а команди дівчат провели естафету,в якій перемогла команда гр.№11.

Міський турнір з волейболу!

Міський турнір з волейболу

5 травня 2018 р. збірна команда Синельниківського професійного ліцею з волейболу прийняла участь в міському турнирі, присвяченого 73-річниціДня Перемоги. По результатам змагань команда СПЛ посіла 2 місце. На турнирі був присутній ветеран Великої Вітчизняної війни та почесний мешканець міста Синельникове Власенко Микола Васильович, який побажав всім здоров'я та спортивних успіхів.

Вітаємо переможців!!!

Фінальні змагання 62-ої обласної Спартакіади

фінальні змагання 62-ої обласної Спартакіади

26 квітня 2018 р.в м. Дніпропетровськ на базі ДВДУФК і С відбулися фінальні змагання 62-ої обласної Спартакіади серед ПТНЗ з легкої атлетики. Збірна командаСинельниківського професійного ліцею та Західно-Донбаського професійного ліцею прийняла участь в фінальних змаганнях.

По результатам змагань в командному заліку команда дівчат посіла 2 місце, команда юнаків – 4 місце.

В особистому заліку Жиляєва Катерина стала чемпіонкою області зі штовхання ядра та посіла 2 місце з бігу на 400м.

Змагання з баскетболу

На базі професіно-технічного училища №6 в м. Дніпро 15 лютого  відбулися фінальні змагання з баскетболу 3×3 серед дівчат 62-Спартакіади професійно- технічних навчальних закладів. В змазаннях приймало участь 8 команд.Збірна команда дівчат ліцею посіла 5-те місце.

Ми вітаємо учасників  Мороз Анна група №10

Дмитрієва Євгенія група №7

Ткач Євгенія група №10

Вітаємо учаксників!

06 квітня 2017 року на базі Західно-Донбаського ліцею відбулися змагання з допризивної підготовки 61 обласної спартакіади. Команда Синельниківського професійного ліцею прийняла активну участь. Програма змагань включала: біг 1000 м – 1 місце, стрільба з пневматичної гвинтівки – 3 місце, метання гранати – 4 місце, підтягування – 1 місце. В загальному заліку команда СПЛ посіла 2 місце. Вітаємо переможців!

Якорь 1

2 лютого 2017р. на базі Західно-Донбаського ліцею в м. Павлоград  відбулися зональні змагання з баскетболу 61-ої спартакіади серед професійно- технічних навчальних закладів. Збірна команда дівчат ліцею показала гарний результат і посіла 3-тє місце. В змаганнях приймали участь команди Західно-Донбаського ліцею, Тернівського ліцею, Юр'ївського ліцею, Першотравенського гірничого ліцею, ПТУ-40.

Спортивний КВК

23 листопада на базі СПЛ відбувся спортивний КВК серед груп 3 курсу та ТУ за темою: « Курс на здоровий спосіб життя». Програма КВК : візитка, розминка, конкурс капітанов, « Руханка»,

« Піраміда», « Весела естафета».

Журі підвело підсумки і присудило:

1 місце гр.№4 команда « Пульс»

2 місце гр.№9 команда « Ураган»

3 місце гр.№1 команда « Люкс»

Вітаємо переможців!.

Всеукраїнський місячник « Спорт для всіх спільна турбота»

З 1 по 30 квітня 2016р проходить Всеукраїнський місячник « Спорт для всіх спільна турбота», метою якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою.

Учні Синельниківського професійного ліцею прийняли активну участь в облаштуванні спортивних майданчиків нашого ліцею. Привели до належного стану  стадіон та прилеглу територію. Члени самоврядування  ліцею провели акцію « Я за чисте довкілля!» до якої залучили учнів І-ІІІ курсів.

Змагання з волейболу

Міські  змагання з волейболу

14 вересня на базі ДЮСШ відбулися міські  змагання з волейболу

По результатам змагань збірна команда ліцею посіла 2 місце.